ZLECENIODAWCY | Praca w Holandii oferty - Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z CARRIÈRE
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

ZLECENIODAWCY

Współpracujemy przede wszystkim z firmami rolniczymi, ogrodniczymi, logistycznymi i produkcyjnymi. Świadomie wybierają polską załogę, ponieważ cenią sobie punktualność, pracowitość, elastyczność i wysokie kwalifikacje. Od lat mamy grupę stałych i zaufanych kontrahentów. Tak długa współpraca wynika z faktu, iż doskonale reagujemy na ich zmieniające się potrzeby.

Dzięki nim mogę liczyć przez cały rok na pewnych pracowników. To zasługa nie tylko firmy, ale także ich samych. Są lojalni i szybko przywiązują się do firmy.

Martin Flim - zajmuje się planowaniem zajęć w firmie ogrodniczej Leo Ammerlaan B.V.

 
 
 
 
 

Firma jako partner troszczy się o terminowe wypłaty, a to procentuje motywacją dobieranej nam przez nich kadry. Firma ma również wszelkie certyfikaty konieczne do pełnej zaufania współpracy. Bardzo ważny jest też fakt, że szefowie i pracownicy biura w Holandii mówią w języku zatrudnionych, czyli po polsku.

Rob de Keijzer - dyrektor firmy produkującej cebulki kwiatowe Rob de Keijzer B.V.

 
 
 
 
 

Holenderskie firmy ogrodnicze są coraz bardziej zmechanizowane i zautomatyzowane. Polacy, zatrudniani u nas za pośrednictwem Holland Contracting, świetnie sobie z tym radzą. To bardzo dobry personel, przez co również współpraca z Holland Contracting jest bardzo udana.

Ger Aarts - szef firmy Royal van Zanten B.V.