Szczegóły oferty | Praca w Holandii oferty - Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z HOLLAND CONTRACTING
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

PRACA CAŁOROCZNA PRZY KWIATACH DONICZKOWYCH - OD ZARAZ!

Lokalizacja: Roosendaal

Holland Contracting Sp. z o.o. to agencja pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr. 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Oferujemy

  • Pracę u naszego holenderskiego Klienta, firmy specjalizującej się w uprawie roślin doniczkowych.

  • Zadania:
  • Rozmnażanie plantów
  • Przesadzanie roślin
  • Pielęgnacja
  • Przygotowywanie roślin do wysyłki
  • Realizacja zamówień

Oczekujemy

  • chęci stałej, regularnej współpracy
  • podstawowej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane
  • gotowości do pracy fizycznej
  • gotowości do podjęcia pracy całorocznej

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Praca od października
Praca od października - sortowanie cebulek