Szczegóły oferty | Praca w Holandii oferty - Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z CARRIÈRE
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

INŻYNIER / STARSZY INŻYNIER PROJEKTOWANIA FUNKCJONALNEGO EWIS

Lokalizacja: Hoogerheide

Holland Contracting Sp. z o. o. to agencja pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr. 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Mamy za sobą prawie 20-letnie doświadczenie i ponad 85 000 zrealizowanych ofert pracy. Obecnie stajemy się częścią Carrière - jednej z najszybciej rosnących firm zatrudnienia tymczasowego w Holandii.

Dla naszego Klienta - wiodącego dostawcy technologii dla branży lotniczej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy jako Starszy inżynier funkcjonalności projektów. Twoimi głównymi zadaniami będzie wykonywanie projektów funkcjonalnych połączeń przewodów elektrycznych, tj. EWIS, analiza wymagań projektowych, sporządzanie raportów technicznych oraz poprawianie funkcjonalności schematów połączeń wiązek elektrycznych.

Zakres obowiązków:
• Projektowanie funkcjonalnych układów elektrycznych tj. EWIS
• Podejmowanie decyzji projektowych, wdrażanie rozwiązań oraz poprawianie funkcjonalności schematów połączeń wiązek elektrycznych
• Modelowanie 3D układów wiązek elektrycznych
• Analiza trade-off i wymagań projektowych
• Sporządzanie raportów technicznych
• Przetwarzanie pakietów danych systemów statków powietrznych
• Współpraca z międzynarodowymi i multidyscyplinarnymi zespołami projektowymi
• Integracja z systemami dostawców i klientów

Oferujemy

  • • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - do ustalenia bezpośrednio z firmą
  • • Pracę w systemie zmianowym
  • • Długoterminową współpracę (minimum 12 miesięcy)
  • • Wynagrodzenie wypłacane w systemie dopasowanym do potrzeb pracownika (tygodniowo/dwutygodniowo/miesięcznie)
  • • Opiekę polskich konsultantów na terenie Holandii
  • • Odpłatne ubezpieczenie
  • • Wsparcie przy relokacji
  • • Bezpłatny transport do/z pracy

Oczekujemy

  • • Wykształcenia wyższego technicznego- inżynier lub magister inżynier. Preferowane kierunki: Inżynieria lotnicza, Mechanika lub Elektrotechnika
  • • Min. 2-letniego doświadczenia w branży projektowania okablowania lotniczego
  • • Umiejętności projektowania systemów ( komponentów, konstrukcji, schematów połączeń elektrycznych)
  • • Praktycznej znajomości narzędzi CAE
  • • Umiejętności projektowania układów elektrycznych w środowisku 3D
  • • Znajomości pakietu MS Office: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Visio
  • • Umiejętności stosowania zasad separacji/segregacji
  • • Podstawowej wiedzy w zakresie: lotnictwa, mechaniki, części i materiałów układów elektrycznych, produkcji wiązek elektrycznych, warunków środowiskowych statków powietrznych
  • • Asertywności, skuteczności w komunikacji z klientem
  • • Umiejętności planowania i organizacji pracy własnej
  • • Umiejętności pracy zespołowej, terminowość, sumienność
  • • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie
  • • Mile widziana znajomość języka niderlandzkiego

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami