Szczegóły oferty | Praca w Holandii oferty - Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z CARRIÈRE
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

ELEKTROMONTER

Lokalizacja: Hoogerheide

Holland Contracting Sp. z o. o. to agencja pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr. 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Mamy za sobą prawie 20-letnie doświadczenie i ponad 85 000 zrealizowanych ofert pracy. Obecnie stajemy się częścią Carrière - jednej z najszybciej rosnących firm zatrudnienia tymczasowego w Holandii.

Dla naszego Klienta - wiodącego dostawcy technologii dla branży lotniczej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy jako elektromonter. Twoimi głównymi zadaniami będzie budowanie układów elektrycznych stosowanych w różnych platformach statków powietrznych.

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie instalacji elektrycznych
• Kontrola jakości i pomiary instalacji elektrycznych zgodnie z procedurami
• Łączenie przewodów w zaciskach
• Wykonywanie połączeń lutowanych i spawanych
• Oznaczanie kabli i przewodów elektrycznych
• Wykonywanie różnorodnych zadań związanych z produkcją montażową
• Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów i procedur w imieniu klienta

Oferujemy

  • • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - do ustalenia bezpośrednio z firmą
  • • Pracę w systemie zmianowym (przez pierwszy rok głównie I zmiana)
  • • Długoterminową współpracę (minimum 12 miesięcy)
  • • Wynagrodzenie wypłacane w systemie dopasowanym do potrzeb pracownika (tygodniowo/dwutygodniowo/miesięcznie)
  • • Opiekę polskich konsultantów na terenie Holandii
  • • Odpłatne ubezpieczenie
  • • Odpłatne zakwaterowanie
  • • Bezpłatny transport do/z pracy

Oczekujemy

  • • Wykształcenia min. średniego zawodowego o profilu elektrycznym lub elektronicznym
  • • Kilkuletniego doświadczenia w pracy jako elektromonter/inżynier awioniki, w tym min. 1 rok doświadczenia w produkcji ( montażu) okablowania
  • • Umiejętności posługiwania się narzędziami kontrolno- pomiarowymi
  • • Umiejętności posługiwania się narzędziami elektromonterskimi takimi jak: ściągacze do izolacji, szczypce, nożyce, praski, lutownice, opalarki
  • • Umiejętności czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi i rysunkami technicznymi
  • • Dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie
  • • Znajomości obsługi komputera i aplikacji branżowych
  • • Znajomości zasad technik zarządzania LEAN
  • • Dokładności, zdolności manualnych
  • • Poprawnej percepcji wzrokowej i zdolności rozróżniania barw
  • • Umiejętności pracy samodzielniej, jak i w zespole

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami