Szczegóły oferty | Praca w Holandii oferty - Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z HOLLAND CONTRACTING
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Oferta gwarantowana - pracownik produkcji w Holandii

Lokalizacja: Holandia

Holland Contracting Sp. z o.o. to agencja pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr. 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Poszukujemy Pracowników w branżach: ogrodniczej (nowoczesne szklarnie i hale), produkcyjnej (przetwórstwo spożywcze), orderpicking (zbieranie zamówień w centrach dystrybucyjnych Jumbo i Albert Heijn)
Nabór trwa:
Pracownik produkcji w Holandii od zaraz

Opis stanowiska:
• praca w szklarniach – sadzenie, sortowanie, pakowanie, kontrola jakości, etykietowanie, zbiór, przygotowywanie do wysyłki - roślin zielonych , warzyw, kwiatów.
• praca na halach magazynowych - w przetwórstwie żywności, pakowanie jajek, warzyw, owoców, ryb.
• praca jako orderpicker – w centrach e-commerce, praca ze skanerem ręcznym, kompletowanie zamówień w uporządkowany, logiczny sposób, realizacja zamówień składanych online, znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym.

Oferujemy

  • • zapewniamy bardzo dobre wynagrodzenie (różne w zależności od oferty: od 10,24 do 12,58 e/h)
  • • ubezpieczenie
  • • minimum formalności, e-rekrutacja
  • • dojazd do pracy na terenie Holandii
  • • zakwaterowanie w domach oraz mieszkaniach
  • • opieka polskich Konsultantów

Oczekujemy

  • • Motywacja, wytrwałość, chęć nawiązania cyklicznej współpracy
  • • znajomość języka angielskiego, mile widziana (nie jest wymagana we wszystkich ofertach)
  • • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami