REKRUTACJA | Praca w Holandii oferty - Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z CARRIÈRE
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

REKRUTACJA, DOBÓR OFERT, PRACA

Śledzimy uważnie indywidualne historie. Przyglądamy się Twojemu doświadczeniu, talentom i zdobytym już kwalifikacjom. Cenimy najbardziej ludzi pełnych motywacji i zaangażowania do pracy w Holandii. Chcemy za naszym pośrednictwem, łączyć najlepszych Kandydatów z ich potencjalnymi pracodawcami.

Współpracujemy głównie z przedsiębiorstwami rolniczymi, ogrodniczymi, produkcyjnymi i logistycznymi, działającymi na terenie Holandii. Są to branże, z których słynie Holandia i gdzie zróżnicowane prace są dostępne przez cały rok. Dzięki temu rekrutacje są ciągłe, nieprzerwanie szukamy osób o najwyższym potencjale.

Bazując na naszym ponad dziesięcioletnim doświadczeniu obserwujemy, że firmy świadomie wybierają polską załogę, ceniąc w niej punktualność, pracowitość, elastyczność i zaangażowanie. Od lat mamy grupę stałych, zaufanych kontrahentów, którzy doceniają współpracę z nami. My ze swojej strony, doskonale reagujemy na ich zmieniające się potrzeby.

 

Kluczowy dla nas jest proces rekrutacji – dbamy o relację z Kandydatami, Pracownikami i Kontrahentami.
Spośród aplikujących staramy się wynajdywać tych, najlepszych.
Klasyczną rekrutację wzbogacamy o nowe technologie, stąd takie rozwiązania jak video rekrutacja. Umożliwia ona wstępne poznanie obu stron. Nie zastępuje bezpośredniego kontaktu, ale jest niezbędnym dodatkiem w digitalnym świecie. Choć technologia skróciła dystans między krajami i ludźmi, to rekrutacja i dobór właściwych Kandydatów nadal pozostaje wyzwaniem. Staramy się je podejmować każdego dnia, a ponieważ stoją za tym ludzie z pasją do swojej pracy, proces doboru jest zindywidualizowany i szczegółowo przemyślany.

Etapy rekrutacji przebiegają następująco:

  1. Ty jako Kandydat wypełniasz FORMULARZ REJESTRACYJNY.
  2. Analizujemy dostarczone aplikacje.
  3. Wybranych Kandydatów zapraszamy na wstępną rozmowę, w naszym biurze lub za pośrednictwem video-chatu.
  4. Dobieramy ofertę pracy w oparciu o Twoje oczekiwania i indywidualne predyspozycje.
  5. ​Finalizujemy Twoje poszukiwania pracy, uzupełniamy niezbędne dokumenty i podczas osobistego spotkania przedstawiamy szczegóły Twojej nowej pracy. Podpisujemy umowę.