Robert z Sidziny | Praca w Holandii oferty - Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z CARRIÈRE
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Robert z Sidziny

DO HOLANDII JEŻDŻĘ… od 10 już lat. Najpierw wyjechałem z inną firmą, a za drugim razem już z Holland Contracting (obecnie Carrière). . Pracowałem w Polsce, ale raz że – jak pewnie u wszystkich – zarobki nie były za duże, a dwa, że chciałem spróbować pracy za granicą.

PRACUJĘ… W przetwórni jajek, na magazynie. Praca nie jest zbyt ciężka, a jest dużo godzin – przeważnie 50, a bywa i więcej. Szef jest konkretny, więc łatwo się z nim dogadać.  Z Polakami też jest ok. Jeżdżę więc praktycznie na cały rok, zjeżdżam w roku na 8 tygodni.

ZARABIAM NA/ MARZĘ O… by do końca spłacić dom, który wystawiliśmy. Jak to się uda, to chciałbym kupić jakąś maszynę: koparkę, ładowarkę. Chciałabym w końcu wrócić do Polski i założyć tu jakąś firmę budowlaną. Przede wszystkim po to, by być z rodziną. W Polsce za zarobione pieniądze, z zarobkami żony jest dobrze. Da się wyjechać na narty czy urlop latem.

HOLANDIA TO… ogółem fajny kraj, zwłaszcza pod względem pracy, bo pieniądze są dobre. Ale choć kasa niby jest, to jest to jednak zupełnie inny świat. Mieszkać bym tam chyba nie mógł.

« Powrót do listy