Michał z Głubczyc | Praca w Holandii oferty - Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z CARRIÈRE
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Michał z Głubczyc

DO HOLANDII JEŻDŻĘ… w sumie od kilku lat. Wyjechałem, choć miałem pracę, ale za bardzo nieodpowiednią płacę.  Postanowiłem więc wyjechać za granicę. 

PRACUJĘ… obecnie przy pomidorach.  Wcześniej przeszedłem też inne firmy. Robię tam wszystko, co trzeba – przycinam, zbieram, przenoszę. Najbardziej mnie cieszy, że są godziny. W sezonie nawet 50-55. Poza sezonem najmniej było ok. 40, więc też da się wytrzymać. Podoba mi się tam, więc będę pracować tak długo, jak będzie mnie chciał szef. Tym bardziej, że także współpraca jest dobra – z Holendrami i Polakami. Nie ma tarć czy nieporozumień.

ZARABIAM NA… moja pensja starcza na jakiś urlop w Polsce – i jeszcze udaje się coś odłożyć. To ważne, bo chciałbym się zabezpieczyć. Planuję popracować jeszcze jakiś czas w Holandii. Chociaż gdyby wcześniej znalazł dobrą pracę o jakiej myślę – w wojsku czy więziennictwie – to pewnie wróciłbym wcześniej, żeby być z rodziną.

W WOLNYM CZASIE… trochę zwiedzamy, ale najczęściej jeździmy po prostu na zakupy i odpoczywamy. Wolne w całości mam tylko niedziele, w soboty zazwyczaj pracuję do 12-14, więc nie ma czasu na wyjazdy.

HOLANDIA TO… trochę dziwny, ale w sumie fajny kraj. Dziwny, bo wszystko tam można i jak się wyjeżdża, to trzeba się pilnować. Zwłaszcza jak się ma rodzinę.

« Powrót do listy