Mariusz z Turka Wielkopolskiego | Praca w Holandii oferty - Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z CARRIÈRE
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Mariusz z Turka Wielkopolskiego

DO HOLANDII JEŻDŻĘ… pierwszy raz wybrałem się tam w 2010 roku w maju. Namówił mnie znajomy. W Polsce pracowałem jako kierowca, więc i tak nie było mnie tygodniami. Postanowiłem popracować za zachodnie stawki i spodobało mi się.

PRACUJĘ… przy maszynach do jajek i pakowaniu. Praca jest bardzo fajna, ale godzin mogłoby być więcej. Jest zazwyczaj osiem dziennie. Ja tam mógłbym pracować nawet 60 tygodniowo. W końcu jedzie się tam po to, żeby zarobić.

W WOLNYM CZASIE… jeśli blisko było jezioro, gdy było ciepło, to tam spędzałem dużo czasu. W innym miejscu zostawałem w ośrodku, bo to miejsce położone w lesie, więc relaks jest sam z siebie. Jak robiło się zimno graliśmy w karty. Tym bardziej, że ekipa na mieszkaniach była super. Mieliśmy wrażenie, że znamy się lata. Zgraliśmy się, odwiedzaliśmy po domkach, nie było konfliktów.

ZARABIAM NA/ MARZĘ O… kupnie mieszkania. Planuję to zrobić na spokojnie. Odkładam, a przy okazji pozwalam sobie też na wyjazd na urlop. Nie trzeba szczególnie zaciskać pasa, jak się pracuje w Holandii.

HOLANDIA TO… dość fajny kraj. Ludzie są mili – to ważne.

« Powrót do listy