Krzysztof z Paczkowa | Praca w Holandii oferty - Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z CARRIÈRE
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Krzysztof z Paczkowa

DO HOLANDII JEŻDŻĘ… dla finansów. W Polsce pracowałem tylko dorywczo, więc tym bardziej zarobki nie były dobre. W Holandii pod tym względem jest dużo lepiej. Rocznie przepracowuję tam 7-8 miesięcy.

PRACUJĘ… przy kwiatach. Moim zadaniem jest rozsyłanie ich do klientów. Czasem bywa ciężko ze względu na długość, bo przed jakimiś świętami pracuję Nawe 10-12 godzin dziennie. Ale tak normalnie jest 6-8 godzin. Z drugiej strony długie godziny pracy to większe zarobki, więc dobrze się składa. Atmosfera jest dobra, bo ekipa jest stała i wesoła.

W WOLNYM CZASIE… latem jeżdżę nad morze, zimą siedzę w sieci, bo mamy na mieszkaniu Internet. Chodzę też do centrów handlowych.

ZARABIAM NA… dom, remonty i po prostu na życie. Na wyjazdy gdzieś na urlop nie mam póki co raczej czasu, bo jak wracam do Polski, to właśnie sam remontuję dom. Uważam, że zarobione tam pieniądze trzeba wydawać ostrożnie i z głową, żeby ich nie roztrwonić. W Polsce pewnie też by je w końcu można było zarobić, ale trzeba by na to dużo czasu.

HOLANDIA TO… ogólnie kraj jest bardzo w porządku, tolerancyjny, ale i tak najlepiej jest w Polsce.

« Powrót do listy