Katarzyna z Olesna | Praca w Holandii oferty - Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z CARRIÈRE
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Katarzyna z Olesna

PRACUJĘ… w firmie produkującej planty roślin. Sadzę róże, orchidee, wsadzam planty do specjalnych kostek. Czy jest ciężko? I tak i nie. Trzeba się czasem nadźwigać i namachać, poza tym codziennie jest to ta sama robota. Ale narzekać nie ma co. Godziny są, płaca też, więc jest dobrze. Z Holendrami zawsze się ze wszystkim idzie dogadać, z Polakami bywa różnie. Ale to znowu nic takiego – w końcu ja raz komuś się nie podobam, a raz on mnie.

ZARABIAM NA… remont mieszkania w kamienicy, które kupiliśmy z mężem po kilku latach pracy w Holandii. Co przyjedziemy, to trzeba na coś wpłacić, coś dokupić, więc jest motywacja do wyjazdu. Chcemy też w najbliższym czasie wymienić auto. Dzięki pracy w Holandii jest łatwiej. Widzimy, jak pracują znajomi. Jak wracamy to ten czy ów przychodzi pożyczyć, bo nie starcza na wszystkie niezbędne wydatki. Dlatego my póki co będziemy jeździć.

W WOLNYM CZASIE… poza wycieczkami po Holandii w niedzielne popołudnia chodzimy na spacery, do sklepów.

HOLANDIA ogólnie mi się tam podoba. Jak byliśmy swoim samochodem, to trochę objechaliśmy kraj. Jeździliśmy do Hagi, Rotterdamu. Podoba mi się w niej też to, że kto pracuje nie musi liczyć każdego euro.

« Powrót do listy