Damian z Ostrów k.Częstochowy | Praca w Holandii oferty - Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z CARRIÈRE
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Damian z Ostrów k.Częstochowy

DO HOLANDII JEŻDŻĘ… zacząłem w maju 2010. Co mnie tam pchnęło? Żądza pieniądza;) Miałem wydatki, chciałem wyremontować dom i stwierdziłem, że tylko dzięki pracy za granicą będzie to w miarę szybko możliwe. Wcześniej jeździłem do Niemiec, ale na czarno. Teraz przyzwyczaiłem się do Holandii, więc o wyjeździe gdzie indziej już nie myślę. Jeżdżę na 8 tygodni. Potem robię 2 tygodnie przerwy i znów.

PRACUJĘ… przy różach –cięcie, pakowanie, sortowanie. Praca jest ogólnie fajna, tylko tempo jest duże, zwłaszcza dla początkujących. Trzeba się więc starać i trochę nabiegać. Atmosfera jest mocno międzynarodowa i dobra. Pracuję z Polakami, Holendrami, Słowakami, Portugalczykami. Fajne są też godziny. Często jest ponad 50, a rzadko poniżej 40.

W WOLNYM CZASIE… odpoczywam, idę na drugi domek, albo jadę do Amsterdamu czy Rotterdamu. Mam własny samochód, więc jest z tym dużo lepiej. Mam też brata w Hadze, więc go odwiedzam

ZARABIAM NA… remont domu. Dach za zarobione w Holandii pieniądze udało mi się już wymienić. No i chciałbym tez coś odłożyć na gorsze czasy.

« Powrót do listy