Adrian z Olesna | Praca w Holandii oferty - Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z CARRIÈRE
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Adrian z Olesna

DO HOLANDII JEŻDŻĘ… od 2003 roku, od samego  początku z Holland Contracting. W tej chwili do Polski zjeżdżam już tylko na 2-3 miesiące w roku.

PRACUJĘ… od samego początku w firmie produkującej planty roślin. Jeżdżę wózkami widłowymi, przewożę sadzonki. Liczba godzin jest wystarczająca, praca niezbyt ciężka, a atmosfera w niej dobra. Kontakty z Polakami i Holendrami układają się dobrze.

ZARABIAM NA… mieszkanie, które już wykupiłem. Chciałabym teraz je wyremontować, zmienić samochód i coś odłożyć. Dlatego będę w kraju tulipanów pracować ile się da. Dzięki tej pracy mogę realizować kolejne plany. W Polsce trzeba by pracować rok na to, co tam zarabia się w pół.

W WOLNYM CZASIE… chodzę po sklepach, jeżdżę nad morze, najczęściej do Scheveningen. Polecam to miejsce. Jest bardzo malownicze.

HOLANDIA TO… fajny kraj, nie mogę powiedzieć o nim niczego złego. Podoba mi się to, że mieszkańcy tego kraju potrafią się sobie kłaniać nawet, jeśli się nie znają. Są uprzejmi, mili i bardzo przyjaźni. Nigdy nie spotkało mnie tam nic przykrego. Bardzo dobre kontakty mam też z biurem Holland Contracting. Jeśli czegoś potrzebowałem, pracownicy pomagali mi to załatwiać.

« Powrót do listy