FAQ | Praca w Holandii oferty - Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z CARRIÈRE
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Warunki zatrudnienia

Minimalny czas pobytu w pracy w Carrière wynosi 8 tygodni, jednak nasi zleceniodawcy poszukują głównie stałych współpracowników. Pojawiają się także oferty pracy na czas wakacji, dla uczniów i studentów.
Przed wyjazdem do pracy każdemu pracownikowi przedstawiane są zasady BHP obowiązujące w danym zakładzie pracy. Każdy zna specyfikę zakładu pracy, w którym będzie pracował w Holandii. Zna również miejsce swojego zakwaterowania.Nowo przybyła osoba ma czas na zaznajomienie się z nowymi czynnościami i ich naukę. Okres, jaki przewidziany jest na naukę, zależy od stopnia ich trudności i jest ustalany bezpośrednio przez pracodawcę.
Oferujemy pracę głównie w sektorze ogrodniczym (szklarnie, hale, przetwórnie), pojawiają się jednak również inne branże takie jak produkcja i logistyka.
Współpracujemy z firmą przewozową, która dowozi potencjalnych kandydatów do pracy wprost do wskazanego przez nas miejsca zakwaterowania w Holandii.
Współpracujemy wyłącznie z osobami, które ukończyły osiemnaście lat.
Wizyta w biurze nie jest konieczna. Wszystkie formalności jesteśmy w stanie zorganizować online. Nasze rozmowy rekrutacyjne prowadzimy za pośrednictwem video chatu, po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania.
Oferty nowych miejsc pracy otrzymujemy co tydzień. Termin wyjazdu uzależniony jest od tego czy posiadamy oferty dopasowane do predyspozycji konkretnego kandydata.
Przede wszystkim prosimy o odwiedzenie naszej strony internetowej, gdzie znajduje się formularz rejestracyjny, który należy wypełnić. Następnie rekruter umówi spotkanie w jednym z naszych biur, niezbędny będzie aktualny paszport lub dowód osobisty i prawo jazdy. Oczywiście to jeszcze nie gwarantuje oferty pracy, ale jest niezbędnym pierwszym krokiem.
Proponujemy pracę wyłącznie legalną, posiadamy certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego o numerze 691 oraz SNF, NEN 400-1, Pay Ok, VCU i ABU. Należymy do Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy zrzeszającego agencje pracy, które oferują najwyższą jakość usług i troskę o dobro pracowników.
Carrière wymaga posiadania aktualnego paszportu lub dowodu osobistego.
Nigdy nie pobieraliśmy i nie pobieramy żadnych opłat z tytułu zorganizowania pracy.

 

ZAPLECZE SOCJALNE


Jeśli pracownik nie posiada konta w holenderskim banku, powinien samodzielnie zatroszczyć się o założenie polskiego konta walutowego, na które przekazywane będą środki.
Każdy pracownik podejmujący pracę na terenie Holandii jest objęty opieką Konsultantów. Zapewniamy osobisty kontakt z opiekunem, który pomaga w zorganizowaniu wszelkich niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem. Dostępny jest również portal dla Pracowników www.myholland.eu który daje możliwość zdobycia potrzebnych informacji. Pod jednym dachem, przez 24 godziny na dobę masz dostęp do swoich dokumentów, możesz złożyć zapytanie czy uzyskać wyjaśnienia.
Każdy pracownik ponosi tygodniowe koszty mieszkania, które są mu automatycznie odliczane od cotygodniowej wypłaty.
Carrière dba o zaplecze socjalne niezbędne w czasie pobytu w Holandii. Dysponujemy wygodnymi domami i przytulnymi mieszkaniami, w których kwaterowani są nasi Pracownicy.
Każdy pracownik podlega ubezpieczeniu. Jest to ubezpieczenie podstawowe obejmujące pierwszy konieczny kontakt z lekarzem w Holandii. Każdy pracownik na życzenie otrzyma swoją kartę ubezpieczeniową.
Dla par małżeńskich wyjeżdżających wspólnie staramy się zapewniać wspólny pokój.
Wynagrodzenia w naszej firmie są zgodne z ustawodawstwem holenderskim. Sposób ich naliczania jest uzależniony od wielu czynników, między innymi od wieku pracownika.
Umowa podpisywana na miejscu w Holandii jest w języku polskim i holenderskim. Każdy pracownik otrzymuje kopię umowy.
Wszyscy Pracownicy uzyskują pomoc w zorganizowaniu numeru BSN. Wszelkie niezbędne formalności są załatwiane z pomocą pracownika biura, na miejscu w Holandii.