Praca w Holandii z Holand Contracting. Dlaczego u nas warto? | Praca w Holandii oferty - Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z HOLLAND CONTRACTING
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Wyjazd do pracy do Holandii jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Holandia jest atrakcyjnym, chętnie wybieranym przez Polaków kierunkiem wyjazdów zarobkowych. Szukasz pracy za granicą? Przeprowadzimy Cię przez cały proces rekrutacji i zapewnimy wsparcie na miejscu. Wyjazd do pracy do Holandii jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Sprawdzona agencja pracy

Nasza firma rozpoczęła działalność w 2002 roku, a w Polsce działa od 2003 roku. Jesteśmy liderem na rynku pośrednictwa pracy w branży rolniczej i ogrodniczej. Dzięki ugruntowanej pozycji oferujemy także zatrudnienie w innych sektorach. Swoją pracę wykonujemy z zaangażowaniem, odnosząc sukcesy w każdym z obszarów naszej działalności. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi pracodawcami w Holandii, zapewniając jak najlepsze warunki pracy. Wybór sprawdzonej agencji pośrednictwa pracy z doświadczeniem pozwoli uniknąć stresu i nieprzyjemności oraz przyniesie wiele korzyści.

Oszczędność czasu

Współpraca z agencją pracy pozwoli zaoszczędzić czas i nerwy. Nie wiesz co trzeba załatwić przed wyjazdem i jak się do niego przygotować? Oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od etapu poszukiwań pracy, po wsparcie przez cały okres współpracy, także na miejscu w Holandii. Nie musisz znać języka i przepisów prawa, samodzielnie przeszukiwać ofert pracy ani martwić się organizacją wyjazdu.

Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę, dopasowaną do Twoich oczekiwań i zajmiemy się dopełnieniem wszelkich formalności. Zadaniem rekrutera jest wybór miejsca pracy, odpowiedniego pod kątem zakresu obowiązków i posiadanego doświadczenia oraz zadbanie o atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy. Zapewniamy pomoc w kompletowaniu dokumentów koniecznych do rozpoczęcia pracy. Pomagamy w organizacji wyjazdu i znalezieniu zakwaterowania na miejscu, maksymalnie ułatwiając wyjazd. Naszym obowiązkiem jest dopełnienie wszystkich kroków formalnych, umożliwiając spokojne przygotowanie się do wyjazdu.

Bezpieczna i legalna praca

Poszukiwanie pracy za pośrednictwem agencji zatrudnienia to najłatwiejsza i najbezpieczniejsza opcja. Podpisując umowę o pracę, możesz mieć pewność, że została ona dokładnie sprawdzona pod kątem prawnym i nie zawiera żadnych niedozwolonych zapisów. Otrzymasz sporządzoną na jasnych zasadach umowę, zarówno w języku polskim, jak i niderlandzkim. Pracownikowi zatrudnionemu za pośrednictwem agencji pracy przysługuje szereg praw, takich jak prawo do urlopu, premii urlopowej, odpowiedniego wynagrodzenia oraz zasiłku chorobowego.

Legalna praca daje także możliwość przystąpienia do holenderskiego programu emerytalnego. Dbamy o ścisłe przestrzeganie praw pracowniczych, chroniąc przed nadużyciami ze strony pracodawców oraz kontrolując terminowość i kwoty wypłat. W przypadku jakichkolwiek problemów staramy się niezwłocznie udzielić pomocy i wsparcia. Działamy w porozumieniu z holenderskimi firmami, gwarantując legalne i bezpieczne zatrudnienie w Holandii.

Nie musisz samodzielnie szukać pracy ani organizować wyjazdu. Skontaktuj się z nami a my załatwimy wszystko za Ciebie! Dzięki współpracy z Holland Contracting znajdziesz opłacalną i przede wszystkim bezpieczną pracę.