Baza wiedzy | Praca w Holandii oferty - Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z HOLLAND CONTRACTING
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Jak uzyskać meldunek w Holandii? Parę istotnych wskazówek uzyskacie po przeczytaniu poniższego tekstu.

 

Holandia jest obecnie bardzo atrakcyjnym krajem, coraz częściej wybieranym przez Polaków jako miejsce uzyskania dodatkowych zarobków. Wyjeżdżają tam nie tylko studenci pragnący dorobić w trakcie wakacyjnej przerwy, ale również i dorośli.

Czytaj więcej

Zasiłki w Holandii

Jakie wymagania należy spełnić, aby je otrzymać? Wszystkiego dowiecie się po przeczytaniu tego krótkiego artykułu.

Sprzyjające warunki zatrudnienia oraz dobre zarobki w Holandii sprawiają, że coraz więcej Polaków decyduje się na wyjazd do tego państwa. Dodatkowo kraj ten kusi korzystnymi warunkami przyznawania różnego rodzaju świadczeń socjalnych.

Czytaj więcej

Jeśli właśnie planujesz wizytę w Amsterdamie, to ten artykuł jest dla Ciebie idealny. Oto kilka najistotniejszych informacji na temat tego miasta.

Amsterdam jest miastem zdecydowanie wartym odwiedzenia. Jest to oczywiście miasto znajdujące się na terytorium Holandii, będące jednocześnie stolicą tego państwa.

Czytaj więcej

Co warto o nim wiedzieć? Czy wyróżnia się on czymś na tle innych języków? 

Wiele osób uważa, że językiem obowiązującym na terytorium Holandii jest po prostu język holenderski. Na początku tego krótkiego wpisu pragniemy jednak zaznaczyć, że osoby te są zwyczajnie w błędzie.

Czytaj więcej

Planujesz studia w Holandii? W poniższym artykule znajdziesz najważniejsze informacje, z którymi powinieneś się zapoznać.

Studia za granicą to obecnie bardzo atrakcyjna opcja, na którą decyduje się coraz więcej młodych ludzi. Nic w tym dziwnego. Oprócz zdobywania wiedzy umożliwiają one bowiem również poznanie innej kultury oraz języka.

Czytaj więcej

Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

Holandia to europejski kraj, który od razu przywodzi na myśl cztery słowa: chodaki, rowery, tulipany oraz wiatraki.

Czytaj więcej

Oto kilka najważniejszych wytycznych dzięki którym znajdziesz  dobre mieszkanie w Holandii!

Praca w Holandii to dla wielu osób szansa na lepsze zarobki i poprawienie jakości życia – średnia płaca jest wyższa, dodatkowo kraj ten jest wysoko rozwinięty zarówno gospodarczo jak i ekonomicznie.

Czytaj więcej

Strony