Baza wiedzy | Praca w Holandii oferty - Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z HOLLAND CONTRACTING
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Dla nich nie ma nieodpowiedniej pogody na aktywność.

Holendrzy uprawiają sport niezależnie od pogody, przez cały rok. Dla nich nie ma nieodpowiedniej pogody na aktywność. Sporty narodowe Holandii stanowią odbicie panujących w tym kraju obyczajów.

Czytaj więcej

Obie nazwy często funkcjonują jako zamienne określenia kraju. 

Obie nazwy często funkcjonują jako zamienne określenia kraju. Jednak zarówno geograficznie, jak i historycznie stanowią dwa odrębne pojęcia. Oficjalna nazwa państwa ze stolicą w Amsterdamie to Królestwo Niderlandów lub krócej Niderlandy.

Czytaj więcej

O czym warto pamiętać udając się do Holandii?

Pracujesz w Niderlandach? A może dopiero planujesz wyjazd do pracy do Holandii? W takim razie z pewnością przydadzą Ci się informacje dotyczące życia i pracy w tym kraju. O czym warto pamiętać udając się do Holandii?

Czytaj więcej

Wyjazd do pracy do Holandii jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Holandia jest atrakcyjnym, chętnie wybieranym przez Polaków kierunkiem wyjazdów zarobkowych. Szukasz pracy za granicą? Przeprowadzimy Cię przez cały proces rekrutacji i zapewnimy wsparcie na miejscu.

Czytaj więcej

 Kto kwalifikuje się do szczepień przeciwko COVID-19? 

Holenderskie ministerstwo zdrowia przekazało informacje o prawie do szczepienia przysługującym obcokrajowcom.

Czytaj więcej

Sprawdź jak spędzić czas wolny w Holandii!

Z pewnością każda osoba wyczekuje wolnego czasu po pracy, aby odpocząć, zrelaksować się i zapomnieć o codzienności. Pracując za granicą np. w Holandii wolny czas może być celebrowany nieco inaczej niż w Polsce.

Czytaj więcej

Jak są obchodzone?

Każdego mieszkańca danego kraju, np. Polski z pewnością przynajmniej raz ciekawiło, jak poszczególne święta obchodzi się w innym państwie.

Czytaj więcej

Strony