Baza wiedzy | Praca w Holandii oferty - Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z CARRIÈRE
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Wakacje kojarzą się z odpoczynkiem, ale dla wielu młodych ludzi, którzy na co dzień się uczą, to jeden z nielicznych terminów na zarobienie pieniędzy. Jednak pojawia się wiele dylematów. Gdzie mogę legalnie pracować?

Czytaj więcej

Wyjeżdżając do pracy w Holandii, możemy zdecydować się na zakwaterowanie oferowane przez agencję pracy lub wynająć mieszkanie na własną rękę.

Czytaj więcej

Wyjeżdżając za granice naszego kraju, nie planujemy kryzysowych sytuacji. Przecież zakładamy zupełnie inne cele: jadę zarobić, jadę odpocząć czy też spędzić czas wspólnie ze znajomymi.

Czytaj więcej

W czasach epidemii COVID-19 musimy zachować szczególną ostrożność. Zalecane jest przestrzeganie zasad higieny, unikanie dużych skupisk ludzi oraz regularne kontrolowanie swojego stanu zdrowia.

Czytaj więcej

Jednym z najpoważniejszych dylematów, przed jakimi stają osoby decydujące się na wyjazd zarobkowy do Holandii, jest to czy wybrać się w pojedynkę, czy może z partnerem.

Czytaj więcej

Mimo trwającej od ponad roku epidemii Covid-19 zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych w niektórych krajach europejskich wciąż rośnie.

Czytaj więcej

Wyjazd za granicę do pracy często wiąże się z ogromnym stresem i jeszcze większymi oczekiwaniami.

Czytaj więcej

Strony