Baza wiedzy | Praca w Holandii oferty - Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z HOLLAND CONTRACTING
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Wybierasz się do Holandii w calach zarobkowych? Planujesz wykorzystać swój własny pojazd? A może zamierzasz wynająć auto nas miejscu? Jeśli jesteś zmotoryzowany to musisz pamiętać o kilku istotnych rzeczach.

Czytaj więcej

Co warto wiedzieć zanim zaczniemy się uczyć?

Myśląc o Holandii mamy przed oczami przede wszystkim pola kolorowych tulipanów, zabytkowe wiatraki oraz sieć ścieżek rowerowych stanowiących raj dla rowerzystów.

Czytaj więcej

Zanim pojedziesz do pracy w Holandii – poznaj kilka nieoczywistych tradycji tego niezwykłego kraju. 

Holandia  jest krajem wiatraków, usłanym morzem tulipanów i pełnym ludzi jeżdżących wszędzie na rowerach. Można też kojarzyć go z pięknego, malowniczego budownictwa oraz pysznych serów.

Czytaj więcej

Jak jest w Holandii?

Pandemia dotknęła cały świat. Wszyscy cierpią z powodu koronawirusa i obawiają się zachorowania, utraty pracy, wszelkich problemów.

Czytaj więcej

Zobacz, jakich przysmaków warto tam spróbować.

Polacy nie wiedzą, że w Holandii też można smacznie zjeść. Można sięgać po pyszne przysmaki, które są wyjątkowe i dają wiele przyjemności. W innych przypadkach zasmakujemy przysmaków, które są bardzo podobne do naszych dań tradycyjnych.

Czytaj więcej

Praca za granicą jest obecnie częstym zjawiskiem. Wybierając kraj, w którym chcemy podjąć pracę, często decydujemy się na Holandię. Jest to bardzo atrakcyjny kraj, pod względem zarobkowym, jednak co należy posiadać przed wyjazdem? W przypadku zatrudnienia przez agencję może uzyskać pomoc w skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Jeśli jednak podejmujemy zatrudnienie bez pośredników, będziemy musieli sami zorganizować potrzebne formalności.

Jakie podstawowe dokumenty zabrać ze sobą do Holandii?

Czytaj więcej

BSN, zwany dawniej także sofi numer, to dokument umożliwiający osobom przebywającym w Holandii podjęcie legalnej pracy. Jest on także niezbędny w załatwianiu wielu innych spraw urzędowych – w szkole, szpitalu czy w momencie ubiegania się o świadczenia społeczne. W poniższym artykule wyjaśniamy, jak zorganizować holenderski BSN.

Czym jest BSN (sofi numer)?

Czytaj więcej

Strony